< wstecz

WYRÓŻNIENIE PRACY STUDENTKI MAŁGORZATY RUSINIAK W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE - SZKICE ARCHITEKTONICZNE "Orgia barw w przestrzeni"

 

W dniu 09.02.2017 r. na Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA odbyła się gala finałowa ogólnopolskiego konkursu Szkice Architektoniczne "Orgia barw w przestrzeni". Uczestnikami konkursu byli studenci kierunków architektonicznych uczelni wyższych. Spośród kilkuset dzieł plastycznych, nadesłanych z całego kraju, jury wybrało 10 prac, które zostały nominowane do nagrody głównej prestiżowego konkursu. Wśród finałowej dziesiątki znalazła się praca Małgorzaty Rusiniak, studentki Architektury i Urbanistyki na Wydziale Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Uniwersytetu Zielonogórskiego. Rysunek został wyróżniony w konkursie. Wszystkie prace wykonane były techniką tradycyjną i prezentowały wpływ wybranych technologii na wygląd, jakość i charakter architektury. W gronie wyróżnionych znaleźli się również m. in. reprezentanci Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu, Politechniki Wrocławskiej i Politechniki Opolskiej. Nagrody zostały wręczone przez Prezesa Krajowej Rady Izby Architektów RP Ryszarda Grudę.

 Serdecznie gratulujemy naszej Laureatce!

 

 

Foto.1.Gala finałowa ogólnopolskiego konkursu Szkice Architektoniczne "Orgia barw w przestrzeni" 

Foto.2.Gala finałowa ogólnopolskiego konkursu Szkice Architektoniczne "Orgia barw w przestrzeni" -Wręczenie nagrody p.Małgorzacie Rusiniak-studentce kierunku Architektura i Urbanistyka WBAiIŚ UZ

Foto.3. Małgorzata Rusiniak na tle wyróżnionej pracy w Ogólnopolskim Konkursie Szkice Architektoniczne "Orgia barw w przestrzeni" / Przestrzeń wystawiennicza Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA 2017

 Foto.4. Wystawa nagrodzonych prac w Ogólnopolskim Konkursie Szkice Architektoniczne "Orgia barw w przestrzeni" / Przestrzeń wystawiennicza Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA 2017 (1 praca od lewej strony - autorka:M.Rusiniak)

19.02.2017