AKTUALNOŚCI Instytutu AIU 2022/2023

< wstecz

FESTIWAL OTWARTYCH PRACOWNI ARCHITEKTONICZNYCH (FOPA) 16-20 listopada 2020,

#NADESŁANE

Serdecznie zapraszamy na FESTIWAL OTWARTYCH PRACOWNI ARCHITEKTONICZNYCH (FOPA) 16-20 listopada 2020, który jest wydarzeniem towarzyszącym kongresu Open Eyes Economy Summit*. Festiwal skierowany jest do architektów, projektantów, studentów architektury, ludzi zainteresowanych tematyką architektury.To 3 dni spotkań, podczas których uczestnicy będą mieli okazję poznać ciekawych architektów z najlepszych biur w ich codziennym środowisku pracy, przyjrzeć się ich metodzie projektowej, zobaczyć modele, projekty, zdjęcia.

 

Tegoroczna edycja festiwalu odbędzie się w wersji online na kanałach YT i FB Architektura & Biznes, dzięki czemu będziemy mogli zaprezentować zarówno pracownie z Polski, jak i z zagranicy:

 

→16 listopada (poniedziałek) - godzina 13:00 - Monika Arczyńska i Łukasz Pancewicz z pracowni A2P2 architecture and planning

→19 listopada (czwartek) - godzina 13:00 - Szymon Wojciechowski z APA Wojciechowski Architekci

→ 20 listopada (piątek) - godzina 13:00 - Mateusz Mastalski z pracowni Henning Larsen

 

Patronat: SARP Kraków

 

Zawracamy się z uprzejmą prośbą o zamieszczenie na Państwa FB i na stronie www informacji o festiwalu. Udział jest całkowicie bezpłatny i zależy nam, aby jak najszersze grono architektów i studentów miało możliwość uczestnictwa online w wydarzeniu.

 

Przesyłam poniżej tekst do wykorzystania a w załączniku przesyłam baner.

 

Tekst:

 

SAVE THE DATE!

Festiwal Otwartych Pracowni Architektonicznych FOPA (online) - 16 - 20 XI— wejdź na profil FB lub YT „Architektura & Biznes” i poznaj świat pracowni architektonicznych: A2P2 architecture and planning, APA Wojciechowski Architekci i Henning Larsen. Wydarzenie jest bezpłatne. Do zobaczenia!

 

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1013459665795328

 

*OEES – Międzynarodowy Kongres Ekonomii i Wartości zainicjowany przez prof. Jerzego Hausnera gromadzi w Centrum Kongresowym ICE Kraków wybitne osobistości ze świata ekonomii, kultury, polityki. W tamtym roku uczestniczyło w nim 3000 osób. W tym roku przyjmuje formułę hybrydową - wystąpienia w ramach programu będą odbywały się w ICE Kraków i na platformie wirtualnej.